DLA KAŻDEGO KTO AKTYWNIE SPĘDZA CZAS

Gdziekolwiek jesteś poczujesz się bezpiecznie. Ariadna BASIC to podstawowe urządzenie niezbędne do funkcjonowania naszego systemu. Urządzenie wykrywa wszystkie zagrożenia związane z turystyką górską np.: upadek, zasłabnięcie, zagubienie czy bezruch. 

Zalety Ariadna BASIC

DOKŁADNA LOKALIZACJA 24/7

Precyzyjna lokalizacja wykorzystująca GPS/WIFI/GSM dostępna w aplikacji AriadnaLife. Monitorowanie poruszania się turysty. Usługa dostępna na całym świecie.

CZUJNIKI OCENY BEZPIECZEŃSTWA

Urządzenie wyposażone jest w czujniki oceniające każdy ruch użytkownika: akcelerometr 3D wykrywający każdy ruch, barometr analizujący nagłą zmianę ciśnienia, żyroskop i termometr.

KOMUNIKAT SOS

W przypadku niebezpiecznej sytuacji zostanie wysłany komunikat SOS do najbliższych służb ratunkowych oraz Twoich bliskich.

SZTUCZNA INTELIGENCJA

AriadnaLife to system wykorzystujący sztuczną inteligencję oraz algorytmy opracowane przez zespół specjalistów, dzięki czemu nieustannie dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

APLIKACJA MOBILNA

Darmowy dostęp na iOS, Android i WWW. Natychmiastowe powiadomienia, podgląd lokalizacji i historia przebytych tras. Działa na całym świecie!

PLANOWANIE TRAS & GEOSTREFY

Zaplanuj trasę i określ czas wycieczki tak aby system mógł wiedzieć, że dzieje się coś nieplanowanego.